בית / נושא כללי / פינוי ירושה מה צריך לדעת?
פינוי ירושה

פינוי ירושה מה צריך לדעת?

פינוי ירושה בבית מבולגן זה לא כל כך נעים

אם ירשתם בית, וגיליתם שהוא מלוכלך, מבולגן, מצבו רע ונראה מקום שלא נעים לחיות בו, המחשבה שחולפת בראשם וודאי היא תהייה האם בכלל כדאי לי לקחת את הבית, שכן לא ניתן למצוא בו את הידיים ואת הרגליים. על מנת לבצע פינוי דירה יש לעבור תחילה בכל חלקי הבית ולהתחיל למיין את הדברים שברצונכם לקחת או להעביר הלאה. בוודאי נמצאים שם דברים שמזכירים לכם את הנפטר, אך הבית כל כך הפוך כך שאין לכם סיכוי להבחין.

פינוי דירה ע'י חברה-לפני ואחרי

פעולה זו של פינוי דירה דורשת מאמץ גופני רב והרבה מאוד זמן פנוי. ניתן לשכור חברה שתפקידה הוא פינוי דירה על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. צוות החברה הינו בעל כושר גופני מתאים, בזמן קצר ובעבודה זריזה יודע צוות החברה לבצע פינוי דירה כך שהדירה שתקבלו לאחר העבודה לא תידמה לזו שעזבתם רק קודם לכן. מכירים את התמונות האלו של 'לפני ואחרי'? כדאי לכם להצטייד במצלמה ולצלם את הבית לפני פינוי דירה ואחרי פינוי דירה. התוצאה שתקבלו -תפתיע אתכם.

פינוי דירה -השלבים

בשלב הראשון החברה עובדת על פינוי דירה בפעולת המיון: אתם מחליטים מה הולך לפח האשפה,ומה לשמירה אצליכם או להעברה הלאה. כאשר החברה תתחיל לארוז את החפצים בתוך ארגזים וקרטונים, יתחילו לראות רצפה והעבודה תמשיך ביתר קלות. כמו כן פינוי ארונות מבגדים, משחקים ומאוכל.

פינוי ירושה ימשיך כאשר החברה תפרק את הרהיטים מהקיר, תארוז אותם בניילון כך שלא יפגעו במעבר ותוביל אותם אל המשאית ההובלה. בנתיים אפשר לראות את הקירות הערומים. בשלב הבא של פינוי ירושה, לאחר שכל החפצים והרהיטים יפונו, החברה תתחיל במלאכת סיוד וניקיון הבית על מנת להגיע לתוצאת פינוי דירה מושלמת. הניקיון ייעשה בצורה יסודית, וירחיק באותה הזדמנות את המזיקים והמכרסמים שהגיעו לביקור בבית. (עכברים ודומיהם)

בבואכם, לאחר פינוי ירושה, תוכלו לצפות בדירה 'החדשה' שקיבלתם ובוודאי לא תאמינו למראה עינכם, הבית שרק לפני מספר שעות היה נראה כמו פח האשפה השכונתי נראה מאוד מזמין ונראה כמקום שנעים לחיות בו.

בדוק גם

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

טיפול זוגי יכול לבוא במקום של מצוקה קשה בקשר הזוגי. זוגיות מטבעה חווה משברים. כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *