בית / בית וגינה / ננעלתם מחוץ לבית? מה עושים?
מה לעשות שננעלים מחוץ לבית

ננעלתם מחוץ לבית? מה עושים?

קרה לכם שנתקעתם באמצע הלילה מחוץ לדלת נעולה בלי יכולת להיכנס? אז לי זה קרה, ואני יכולה לספר לכם שזו חוויה מאוד לא נעימה להיות תקועה באמצע הלילה כשהמפתח נשבר בתוך המנעול. אבל כשמוצאים מנעולן פורץ אמין ומקצועי שיודע את העבודה זה מקל את העניינים בהרבה. מיהו מנעולן? הוא בעל מקצוע המתמחה במנעולים, בפריצת מנעול, החלפת צילינדר, פריצה ועוד. אשתף אתכם בסיפור שקרה לי עם מנעולן פורץ ובתוכו הרבה טיפים חשובים על איך לבחור מנעולן אמין ומקצועי.

מנעולן פורץ שיפתור את בעיה

כאשר נתקעתי מחוץ לבית באמצע הלילה כשהמפתח שבור בתוך המנעול הבנתי שאני חייבת להשיג טלפון של מנעולן בתל אביב. התקשרתי לחברתי הטובה והערתי אותה משינה (מה לא עושים בשביל חברה טובה…) ביקשתי ממנה שתשיג לי בדחיפות טלפון של מנעולן פורץ. לאחר שבדקה וחיפשה באינטרנט מנעולן שעובד 24 שעות ומגיע בהתראה קצרה, מצאה באתר בעלי מקצוע של יצאת גדול ושלחה לי בהודעה טלפון של מנעולן שנראה לה אמין. התקשרתי אליו והוא מיד הרגיע אותי ואמר שיגיע בהקדם האפשרי. אחרי משחק סנייק אחד בפלאפון הוא הגיע ומיד החל בעבודה. תוך כדי שעסק בפריצת הדלת שלי שוחחנו על מקצועו של מנעולן פורץ והוא סיפר לי שעבר קורס מנעולנים שמתקיים בבית ספר מיוחד המכשיר לתפקיד וכמובן שיש לו תעודת יושר מהמשטרה. בנוסף הוא חבר באתר בעלי המקצוע של "יצאת גדול" אתר המאגד בתוכו רק בעלי מקצוע שעברו בדיקה ונמצאו אמינים.

מה לעשות לפני שמזמינים מנעולן פורץ

שמחתי לדעת שאני בידיים טובות. הוא סיפר לי על האתגר הרב שיש בעבודתו של מנעולן פורץ, ובנוסף, הוא סיפר לי שאם יש מקרה שמתקשרים אליו שיגיע לפרוץ דלת (ולא כאשר מפתח נתקע) הוא מחויב לוודא שהמתקשרים הם באמת בעלי הבית או השוכרים – כיוון שיש מקרים שמתקשרים גנבים למנעולן כדי שיעשה עבורם את העבודה השחורה. הוא חזר ואמר לי שכאשר מזמינים מנעולן פורץ חייבים לוודא איתו שהוא אכן מקצועי ואמין כיוון שיש לא מעט סיפורים על אנשים שנוצלו בידי מנעולנים חאפרים ורמאים וזהו תחום שחייבים לנקוט באמצעי זהירות.

מנעולן פורץ – לסיכום

תוך 20 דקות סיים המנעולן את העבודה, פירט לי את תכלית העבודה ולקח ממני מחיר סביר מאוד. ידעתי שמצאתי מנעולן פורץ אמין ומקצועי ושתמיד אשמח להמליץ עליו לחברים. למחרת בערב נפגשתי עם חבריי וסיפרתי להם את כל הידע שצברתי על מנעולן פורץ. עכשיו, אם מישהו מחבריי נתקע מחוץ לבית – הוא יודע שעליו לבקש תעודת יושר, לוודא שעבר קורס הכשרה ושאותו מנעולן מוודא שאתה הוא אכן בעל הדירה. מקווה שלמדתם גם אתם מהסיפור שלי איך להזמין מנעולן פורץ אמין ומקצועי.

בדוק גם

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

טיפול זוגי יכול לבוא במקום של מצוקה קשה בקשר הזוגי. זוגיות מטבעה חווה משברים. כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *