ראשי / עסקים / ניהול העסק הקמעונאי שלכם במאה ה21
ניהול העסק שלך

ניהול העסק הקמעונאי שלכם במאה ה21

כמה מילים על קופות רושמות וקופות ממוחשבות

קופות ממוחשבות משולבות חומרת IBM. הן המוצר הכי נפוץ בשוק. מדובר על עולם ומלואו עם עבר ממש ותיק ועתיד ממש מבטיח. הקופות האלו הפכו להיות הכלי הניהולי הכי חשוב שבאמצעותו אתם מנהלים את העסק שלכם מהרבה מאוד זוויות החל מקבלת כספים ועד ניהול המלאי וצוות העובדים שלכם. במאמר קצר זה נציג כמה זוויות של העניין הכול כך משמעותי הזה מבחינתכם.

כמה מילים על ההיסטוריה של הקופות הרושמות

קופות רושמות הראשונות הופיעו בארצות הברית ברבע האחרון של המאה ה19. במהלך המאה העשרים הם הפכו להיות מוצר חובה כמעט בכול עסק קמעונאי באשר הוא. אם אפשר לתאר את ההתפתחות בתחום בארבע מדרגות אז קודם כול היו מכונות ידניות. אחר כך הן הפכו להיות מכניות. השלב הבא היה לשלב בהן חשמל. השלב הבא היה חדירת המחשב האישי , השלב הבא היה האינטרנט ויכולות הקישוריות שהביא איתו והשלב האחרון היה עניין הענן שמאפשר לכם בעצם להתנהל ממש מכול מקום שיש בו חיבור אינטרנט קבוע

הדבר הראשון אותו אתם עושים באמצעות קופה רושמת הוא כמובן קבלת התקבולים

הדבר הראשון שאתם עושים באמצעות הקופה הממוחשבת שלכם הוא כמובן לקבל תקבולים מהלקוחות שלכם. נכון להיום אתם יכולים לקבל מזומן, אשראי – כולל מכשיר סליקה שמחובר לקופה, אתם גם יכולים לקבל תשלומים בהקפה. ולרשום חובות ללקוחות.

ניהול של צוות העובדים שלכם

בתור עסק קמעונאי יש לכם עובדים. כשמדובר לדוגמא על מסעדה עם כמה עשרות עובדים. צריך לנהל אותם. קודם כול עניין הנוכחות וחוץ מזה לקבוע משמרות. את שני הדברים האלו תוכלו לעשות באמצעות הקופות הממוחשבות. וממש בקלות רבה. כשמדובר על ניהול המשמרות, יש קופות שיאפשרו לעובדים שלכם להתנהל מרחוק בצורה מאוד ידידותית.

ניהול המלאים אצלכם בעסק

אתם מסתובבים עם מסופון שמחובר באמצעות רשת אלחוטית וקולטים מוצרים חדשים שהגיעו. אין ספק שכשמדובר על ניהול המלאי אצלכם בעסק, מדובר על עניין חשוב וממש משמעותי מבחינתכם. קופות ממוחשבות שיש להן אפשרות לניהול מלאי יקלו עליכם מאוד את החיים בכול הקשור לניהול המלאי של המסעדה שלכם.

ניהול של השולחנות אצלכם במסעדה

הזמנת מקומות במסעדה הייתה מאז ומתמיד עניין מאוד חשוב. מאז שאתם יכולים לראות בצורה גרפית את השולחנות העניין הפך להיות יותר פשוט וקל. בוודאי לצוות המלצרים ומנהלי המשמרת שלכם שגם ככה נמצאים בלחץ ממש גדול. המערכת מאפשרת להם להימנע מטעויות וכשמדובר על לקוחות במסעדה זה עניין ממש חשוב עבורכם

ניהול מרחוק של העסק שלכם

תחשבו על הסיטואציה הבאה אתם שוכבים על החוף ביוון עם האי פד ביד ורואים בדיוק מה קורה אצלכם בעסק בתל אביב. יש הכנסות, אין הכנסות. אם יש לכם כמה בתי קפה תוכלו בזמן אמיתי לדעת מה קורה איתם. תוכלו לעשות השוואות שונות. תוכלו לקבל בזמן אמיתי נתונים על מצב המלאי שלכם, אין ספק שכול העניין של השליטה מרחוק על העסק שלכם היא משהו שממש נוח להשתמש בו. הכול בזכות האינטרנט ומערכות הענן מתקדמות שחודרות לשוק.

השאר תגובה

הדוא"ל שלך לא יפורסם.השדות שמסומנים הן שדות חובה *

*