בית / בית וגינה / מה צריך לעשות כדי לבחור חברת נקיון טובה?
כיצד לבחור חברת נקיון טובה

מה צריך לעשות כדי לבחור חברת נקיון טובה?

אתם עומדים דקה לפני סיומו של שיפוץ מסיבי בדירה אותה רכשתם במרכז תל אביב, החלונות במקום, גם הריח של הצבע החדש התפשט בכל רחבי הדירה. ורק הלכלוך עדיין לא נגמר. הגיע הזמן להזמין חברת נקיון שתהפוך את הדירה למבריקה לגמרי.

הינה כמה עצות טובות בחינם שיעשו לכם סדר בראש ויתנו לכם כיוון על איך לבחור חברת ניקיון.

קבלו המלצות מחברים טובים כי אין כמו המלצה מחבר. זכרו בעלי המקצוע הטובים מגיעים ללקוחות חדשים רק בזכות המלצות. סביר להניח שהמידע אותו תקבלו מהחברים שלכם יהיה אמין ואמיתי כי אם לא יהיה כזה אתם עוד תזכרו עוד המון זמן קדימה. יחד עם זאת קבלו את ההמלצות בערבון מוגבל בלבד אלא אם המידע הוא סופר אמין. למשל אם את הנקיון אצלם אצלם סיימו ממש לא מזמן. קחו בחשבון שחברות נקיון בנויות על כוח אדם שמתחלף תוך פרק זמן מאוד קצר. לא בטוח שהפועל שעבד אצל החבר הכי טוב יעבוד גם אצלכם.

חפשו מידע נוסף באינטרנט

כנסו לאינטרנט וחפשו מידע על חברות נקיון, בטוח שתקבלו לא מעט תוצאות, עכשיו כנסו לאתרים שלהם. תבדקו אם אתם מקבלים מידע רלוונטי שעוזר לכם. למשל לקוחות ממליצים. עצם זה שלקוח מוכן לומר דברים טובים בשבח של הספק יש בה להעיד על אותה חברת ניקיון משהו, כל דבר. שימו לב כמה זמן החברה קיימת.

תרימו טלפון ללקוחות שלפני זמן קצר השתמשו בשרותים שלהם ניקיון

אם לא מצאתם חברים שהתנסו עם חברת הניקיון בזמן האחרון בקשו טלפונים של אנשים להם עשו עבודה בתקופה האחרונה. אל תתביישו להתקשר אליהם ואולי לפגוש אותם או לראות את הבתים שלהם אחרי העבודה.

בצעו השוואת מחירים

חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים בין כמה חברות פשוט צריך לקחת שמעבר למחיר השוק הממוצע. לכל חברת ניקיון השיקולים שלה. בגרך כלל הן תלויות בכמות הלקוחות שיש להן באותה נקודת זמן ובהתאם לכח האדם שמסוגל לטפל בלקוחות. חברה עסוקה יש מצב שתבקש מחיר יותר גבוה. מחברה אחרת.

בדוק גם

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

טיפול זוגי יכול לבוא במקום של מצוקה קשה בקשר הזוגי. זוגיות מטבעה חווה משברים. כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *