בית / בית וגינה / כיצד לבחור אינסטלטור טוב?
כיצד לבחור אינסטלטור טוב

כיצד לבחור אינסטלטור טוב?

כל אחד צריך שיהיה לו בארנק שם או שניים של אינסטלטור טוב.
מבין כל התיקונים שיכולים בעלי בית להזדקק להם, אינסטלציה הוא אחד התחומים המרכזיים. לא משנה אם צריך להחליף ברז דולף, או צנרת, הכתובת היא אחת- אינסטלטור.

איך מוצאים אינסטלטור?

נכון לומר שהדבר החשוב ביותר כאשר מחפשים אינסטלטור הוא לחפש אחר איש מקצוע שהוא גם מקצועי וגם אמין.
לא כל אינסטלטור יתאים לכל עבודה. רוב האינסטלטורים יתאימו לעבודות קטנות, כמו החלפת ברז, פתיחת סתימה קטנה ובינונית ועוד.
עבודות אינסטלציה גדולות יותר, כמו פתיחת סתימות גדולות , עבודה עם ביובית, החלפת צנרת ועוד מצריכים אינסטלטור מנוסה יותר, או חברת אניסטלציה שמעסיקה כמה אינסטלטורים וכן מחזיקה כלים שונים ומכשור מתקדם.

איתור נזילות בעזרת מצלמה

נזילות בקירות וברצפה הם צרה גדולה. אינסטלטור ללא מכשור מתקדם יצטרך לשבור נקודות שונות בקירות וברצפה כדי לאתר נזילה חמקמקה.
כיום, בעזרת מצלמה טרמית מתקדמת ניתן למצוא נזילות בקירות וברצפה בצורה מהירה. המצלמה עובדת על גלים, וכאשר אינסטלטור מצלם את הקירות והמצלמה בעזרתה הגלים הטרמיים מצלמים את הקירות, וחושפים צבעים שונים מהנורמה במקום שבו יש נזילה. כך קל לאתר נזילות בבית במינימום נזק. כמובן יתכן ששבירת חלק מהקיר או מהרצפה תחוייב כדי לתקן את הנזילה על ידי אינסטלטור. אולם איתור נזילות בעזרת מצלמה מצמצם מאוד נזקים לנכס.

שיפוץ חדרי אמבטיה

אם ברצונכם לשפץ את חדרי האמבטיה והשרותים בביתכם, ואתם מחפשים ייעוץ מקצועי להחלפת הצנרת , חיפויי הקירות והקרמיקה באמבטיה אינסטלטור יכול לתת ייעוץ מקצועי גם לגבי החלפת הצנרת, המיקום שלה, ושאר עניניי שיפוץ האמבטיה. חברות אינסטלציה רבות יציעו לכם שיפוץ מא-ת של חדרי האמבטיה והשרותים, החל משלב השרטוט והתוכניות ועד להחלפת הצנרת, בחירת החיפויים וכלי האינסטלציה ריצוף הרצפה והקירות, ובעצם יצירת חדר אמבטיה שלם.

ישנם דרכים שונות לחפש אינסטלטור, דרך האינטרנט, דרך מדריכים שונים וכן דרך התייעצות עם קרובים. בדרך כלל, חשוב מאוד להתייעץ ולשאול, שמא לאחד מהמכרים שלכם היה ניסיון מוצלח עם איש מקצוע טוב, וחשוב ואף ראוי לקחת את שירותיו שנית.

בדוק גם

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

מתי כדאי להגיע לפגישת טיפול זוגי

טיפול זוגי יכול לבוא במקום של מצוקה קשה בקשר הזוגי. זוגיות מטבעה חווה משברים. כל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *