בית / אירועים / בחירת טבעות אירוסין – ביחד או לבד?
בחירת טבעות אירוסין – ביחד או לבד?

בחירת טבעות אירוסין – ביחד או לבד?

כמה שזו שאלה שטחית, כך היא חשובה מאין כמותה. בחירת טבעות אירוסין היא אחד הצעדים המשמעותיים ביותר בחייו של זוג, במיוחד כשמדובר בגבר, שאמור להעניק את הטבעת לארוסתו. אז השאלה היא, האם לבחור את הטבעת ביחד, כמו כשקונים טבעות נישואין או לעשות את הכל בהפתעה, כשההצעה עצמה תהיה השיא?

השיטה לבחירת טבעות אירוסין – בעד ונגד

לכל שיטה כמובן יש את היתרונות והחסרונות שלה. אז איך תדע, בתור החתן לעתיד, באיזו מהן לבחור? הכל תלוי בך. לאחר שתבין אילו יתרונות מציעה כל שיטה, תוכל להחליט מה מתאים לך בדיוק – קניית טבעת בהיחבא או בגלוי.

אז לקנות טבעות אירוסין ממש כמו טבעות נישואין?

חשוֹב על זה לרגע: מה העניין הגדול כל כך בקניית טבעת אירוסין לבד? למה לא לעשות זאת יחד, אתה וזוגתך? כך לא תצטרף לחשוש שאולי הקנייה לא מוצלת, הכלה לא תאהב את מה שהבאת לה וכל הכסף ירד לטימיון?

יש משהו מאוד רומנטי בקניית טבעות אירוסין במשותף. אתם מסתובבים יחד בין אלפי יהלומים נוצצים, מצביעים על טבעת אחת ועוברים לאחרת, מתפשרים, וכן – אפילו מתווכחים מעט – ובסוף מחליטים. אין הפתעות, אין סיכוי לטעות. לא כדאי שכך זה יהיה?

טבעות אירוסין הן משהו מיוחד… ומפתיע

אין מה לעשות, רבים מאיתנו לא יוותרו על האפשרות להפתיע את זוגתם. רבות יסרבו לקבל טבעת ללא הטקס המפתיע והמסורתי: להטמין טבעת בפרוסת העוגה, להשאיר אותה בתחתית כוס השמפניה או אפילו מתחת לכרית שלה. להפתעה יש כאן גורם מכריע.

למה לא עושים זאת עם טבעות נישואין? משום שהן הרבה יותר צנועות. כל הטקס סביבן פחות רעשני. טבעות אירוסין נוצרו כדי להפתיע. לכן, רבים יעדיפו זאת כך, גם אם הם מסתכנים בבחירה לא נכונה.

הרי תמיד אפשר להחזיר, לתקן, לשפץ או לפצות על טבעות אירוסין, שהתבררו כחלום של כלה אחרת. אפשר גם למנוע זאת מראש, אם עושים מחקר קטן לגבי הטעם של האישה. בכל מקרה, אם אלו טבעות אירוסין או טבעות נישואין – העיקר הוא המאורע עצמו, החתונה. הטבעת היא הדובדבן שבקצפת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *